• Неодамнешно
Одмотајте-Џебен Душек За Серпентина,, Направен Воizзона, БЛИЗНАК XL
zoom_in

Одмотајте-Џебен Душек За Серпентина,, Направен Воizзона, БЛИЗНАК XL

DEN 5102.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опуштете се во сонлив сон со овој надграден дизајн—комплетен со индивидуално завиткани калеми, супериорна изолација на движење помеѓу партнерите и долготрајна удобност слична на облак. Практично се тркалаат спакувани за испорака во кревет во кутија до вашата влезна врата, овој метод на испорака (прилагоден Од Европските трендови) ви овозможува да ја доживеете удобноста на дизајнот на хибриден душек без никакви проблеми при испорака. Уживајте во контурирањето на телото, поддршката и олеснувањето на притисокот без цената. Оваа идеална цена ви ја носи Пената Од Соништата, фабрички директен модел за е—трговија кој ви заштедува пари додека ве одржува ладни-затоа што секој заслужува непречен, ресторативен и длабоко освежувачки сон. КВАЛИТЕТНА ПЕНА : премиум пената Со Висока густина обезбедува супериорна поддршка за контурирање. УНИВЕРЗАЛЕН МЕДИУМ : Совршен За сите позиции на спиење, особено страничните прагови . ДИЗАЈНИРАН и СОСТАВЕН : Дизајниран И составен Во Глендејл, АЗ. СЕРТИПУР-US® СЕРТИФИЦИРАНА ПЕНА : Чувајте ги вие и вашето семејство безбедни. 10 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : стоиме зад нашите производи.

Избор на купувачи..