• Неодамнешно
дрпгунли Облека За Жени Летни Дами Панталони Со Блуза Со Пет Ракави Два Комплети За Костум За Жени Сина Л
zoom_in

дрпгунли Облека За Жени Летни Дами Панталони Со Блуза Со Пет Ракави Два Комплети За Костум За Жени Сина Л

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Дводелни Карирани Предни Еластични Половини Со Долги Ракави Костум За Панталони 2 Облека Засечен Врат 3/4 Широки Панталони Со Ремени За Нозе Секојдневна Канцеларија Со Цврст Молив Работа Едно Копче 3 Облека Со Врвки Жени Длабоко V Тенок Фит Возбуда Деловни Женски Тимови Комплети Секојдневни Секси Симпатични За Есенска Облека Облечени Фармерки Плус Големина Зимски Фустан Лето Под 10 Долари Памук 2 парчиња Облека Панталони Со Долги Ракави Здолниште Црно 2 парче 3 Кожен Комплет Вештачко Црвено Секс Ноќен Клуб Работа Бизнис За Жени Канцеларија Професионална Плус Големина Ситно Здолниште Облека Со Кратки Ракави Дводелни 80-Ти Фустани Жени Работа 2 Модни Комплети Парчиња Тенок Фит Гроздобер Облека Панталони Комплети Клубска Облека Fall Долг Ракав Елегантен Свечен Обичен Зимски Висок Струк. Големина : Л - - - Биста : 113см/44.62" - - - - Панталони - - Должина : 97см/38.80"- - Панталони - - Должина : 100cm/39.41" - - - - Панталони - - Должина : 99см/38.55" - - - - Половината : 60-68см/23.Пакет : 1x Широк Нога Пушеле Половината Палацо Панталони За Жени.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.50" - - - Рамо : 41cm/16.75" - - - - Ракав : 30.49" - - - Половината : 68-76см/26.20" - - - Врвот - - Должина : 63cm/24. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило. Во однос на колокацијата, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, нема да изгледа нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.77" - - - Рамо : 38см/14. Големина : XXXL - - - Биста : 128cm/50.40"ВрвотДолжина : 64cm/25. Големина : XXXXL-Биста : 138cm/54.20"Панталони- - Должина : 101cm/39. Големина : М - Биста : 108см/42,52" - - - Половината : 64-72см/25,20-28,35" - - - Рамо : 39см/15,35" - - - - Ракав : 30см/11,81" - - - Топ - - Должина : 61см/24,02" - - - - Панталони - - Должина : 98см/38,58".39" - - - - Половината : 80-88cm/31.Дами Печатени Панталони Со Блуза Со Пет Ракави Дводелен Костумпреференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Избор на купувачи..