• Неодамнешно
Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност Фустан Без Ракави Без Врат ?
zoom_in

Совршен Летен Подарок ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени Лето Лабава Обична Голема Големина Ден На Независност

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен Летен Подарок! НА Продажба ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени 2023 Лето Лабава Лежерна Голема Големина Патриот В-Врат Фустан Со Кратки Ракави Темно Сива Ххлгендер : Женски Метаријален : 95% Полиестер,5% Спандекс Боја : Темно Сива Боја : Ххлпатерн : патриотнеклин стил : В-стил На Ракав : краток Ракав Прилика : за секој ден патриотизам И Слобода. Облечете се за вашиот настан или прослава во заедницата!Што добивате : 1 Компјутер Жените Го Облекуваат ЅВЕЗДИ И Пруги Летен Ден На Независноста; 4 јули; Четврти јули; четврти јули, специјален, дизајниран за патриотизам и слобода. Дали сте загрижени дека треба да присуствувате на прослава во заедницата или на патриотски тематски семеен собир и не знаете што да облечете? Дали мислите дека традиционалната Маица за печатење знаме е премногу обична, но сакате да се истакнете на забава?. Ве молиме погледнете го најновиот патриотски фустан што го создадовме за вас. Наместо традиционалното печатење на знамето наназад на градите, ајде директно да ја носиме слободата и патриотизмот што ги претставува знамето!. Различни големини и стилови за да изберете, ние ќе се стремиме да ви обезбедиме совршено искуство со летен фустан и бесплатен Ден на Патриотска Независност; 4 јули; Четврти јули; четврти јули стил на облекување,. Метод на перење : се препорачува миење раце со ладна вода, машинско перење, но не и силно перење во машина. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите и изберете ја соодветната големина.

Избор на купувачи..