• Неодамнешно
Големата Американска Продавница-Конец Брои Египетски Памук Од Вграден Лист Долен Лист Длабок Џеб-СЕОПФАТНА ЕЛАСТИКА ЗА СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ
zoom_in

Големата Американска Продавница-Конец Брои Египетски Памук Од Вграден Лист Долен Лист Длабок Џеб-СЕОПФАТНА ЕЛАСТИКА ЗА

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ГОЛЕМАТА АМЕРИКАНСКА ПРОДАВНИЦА ГОЛЕМАТА АМЕРИКАНСКА ПРОДАВНИЦА е посветена на обезбедување на луѓето место за купување супериорни, елегантни и супер удобни чаршафи. Нашиот начин на деловно работење се заснова на три стандарди. Квалитетот е убедливо најважен. Нашите производи мора да бидат на врвот. Второ, сакаме нашите клиенти да го почувствуваат прекрасниот луксуз на нашите производи. И, конечно, нека нашите производи обезбедат крајна удобност во вашиот дом.100% Памуккористиме најквалитетен памук-100% исчешлано компактно предиво, супер меко и мазно за ултра луксузно чувство и исклучителна удобност. Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија вашите чаршафи се со највисок квалитет и веднаш ќе промовираат луксузно чувство во вашиот дом. Ние внимателно ги избираме нашите производи, така што нудиме само постелнина од врвен калибар. Нашите производи вклучуваат ќебиња, чаршафи, влошки за душеци и заштитници, куќишта, утешители, јоргани.СУПЕР ЛЕСНА Грижа, дамка, смалување и отпорна на брчки.Машина за перење во студ, брзо се суши на сува ниска температура. МАТЕРИЈАЛ : - Големата Американска Продавница Опремен лист е направен од 600 ТЦ 100% Чист Eпски Памук. СИТЕ КРУГ ЕЛАСТИЧНА : - сите околу еластична прави лист тесни фитинг. Совршената конструкција и двојното шиење додаваат издржливост. 100% чешлани памучни предива и даваат на ткаенината дишење и мекост. Овие не можат да се продаваат поевтино без жртвување на квалитетот. ЕКСТРА ДЛАБОКО : - Овој Лист Опремен со кралица има Длабок Џеб Од 10 Инчи. Измерете Го Вашиот Длабок џеб пред да нарачате. УПАТСТВА ЗА НЕГА : - нашите лесни чаршафи за нега се перат во машина. Нежно машинско перење Во Ладна Вода и брзо се суши на суво ниско ниво. ДИЈАМАНТИ : - Димензии на Оваа Кралица Опремени лист се (60 Х 80). Пакување од 6 Вградени Листови.

Избор на купувачи..