• Неодамнешно
Инктастична Ако Мама Каже Не, Мојата Голема Тетка Вели Да Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди
zoom_in

Инктастична Ако Мама Каже Не, Мојата Голема Тетка Вели Да Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако Мама Каже Не, Мојата Голема Тетка Вели Да Бебешкото Боди во црвена и зелена боја е симпатичен начин да го облечете вашето разгалено малечко! Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Ако Мама Каже Не, Мојата Голема Тетка Вели Да Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Гроздобер Црвено Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. смешни тетка гранд внука внук расипан црвено светло зелено дете забава семејство едно парче новороденче ползавец.

Избор на купувачи..