• Неодамнешно
Оцивиеср Машка Вградена Гроздобер Тексас Елек Без Ракави Тексас Елек И Јакна Сомотска Кошула Женски Долг Врат Кошула
zoom_in

Оцивиеср Машка Вградена Гроздобер Тексас Елек Без Ракави Тексас Елек И Јакна Сомотска Кошула Женски Долг Врат Кошула

DEN 511.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

97%Памук+3% Спандекс. Увезени. Копче затворањеизглед на големина : . Големина : S Биста : 112cm/44.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 120cm/47.24" Должина : 67cm/26.38"Големина : XL Биста : 124cm/48.82" Должина : 68cm/26.77"Големина : xxl биста : 128cm/50.39" должина : 69cm/27.17" Модерен издржлив, ве тера да уживате во возењето на вашиот мотоцикл . Без Разлика Кога И Каде. Големина : Ја Подобривме Големината Што Е Поблиску до Нас Големина. Повеќе Комплименти : Жан Елек Без Ракави И Странични Џебови Од Двете Страни Одличен Дизајн Со Тенок Фит За Да Ја Покажете Вашата Привлечна Фигура. Удобна Ткаенина : Изработена Од Мека Ткаенина што се Протега Со Вас Дише И Има Добра Стабилност во Обликот.

Избор на купувачи..