• Неодамнешно
Tumbl Trak Виткање Гимнастика Тркалаат Панел Мат
zoom_in

Tumbl Trak Виткање Гимнастика Тркалаат Панел Мат

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Tumbl Trak Душеци Тркалаат Панел се некои од најквалитетните душеци за паѓање на пазарот. Нашите душеци за тркалање се направени со супер издржлив винил од 18 унци, како и индустриски стандард, вкрстено поврзана полиетиленска пена. Секоја подлога лесно се транспортира и се преклопува во лесни за управување со делови за складирање. Бесплатна Испорака на Нашите Душеци за Превртување!. Нашите душеци за преклопување работат одлично За Гимнастика, Вежбање, Боречки Вештини, Навивање, Јога, Пилатес, Посебни Потреби, деца и многу повеќе!. Кралско Сино, 4 стапки x 8ft x 1-3/8in. Дон?т бидете измамени од поевтина цена, Tumbl Trak нуди незаменлив квалитет што ќе ја задржи дури и најчестата употреба!. Секоја подлога има преклопни панели широки 2 стапки. Велкро е инсталиран на крајот од секоја подлога за да се овозможи поврзување на повеќе единици заедно. Нашите Душеци за Тркалање се конструирани со најквалитетна винил обложена со нож 18оз и ЕВА (највисока оценка на вкрстено поврзан полиетилен) пена за разлика од многу конкуренти кои користат само помалку издржлив ламиниран винил и ЕПЕ/ЈП пена. Сите наши душеци се тестираат и поминуваат КПСИЈА од 2008 година.

Избор на купувачи..