• Неодамнешно
Хуанледаш Еластичен Појас За Кревање Колкови Спортски Гаќички Со Секси Букви Печатење Беспрекорни Женски Гаќички
zoom_in

Хуанледаш Еластичен Појас За Кревање Колкови Спортски Гаќички Со Секси Букви Печатење Беспрекорни Женски Гаќички

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : со беспрекорен дизајн, овој пар гаќи се вклопува многу добро и блиску до кожата. Покрај тоа, парот гаќи апсорбира пот, така што не мора да се грижите дали ќе го носите непријатно кога ќе sweat.It е високиот еластичен дизајн што го прави печатењето на оваа буква гаќичките имаат добро истегнување, така што можете да носите удобно, без затегнатост.Изработени од висококвалитетен најлонски материјал, женските гаќи се меки и удобни за носење.Постои една големина на производот за избор. Меките гаќи се погодни за дома, бања, секојдневно носење, спиење итн.Име на ставка : Спортски Краткометражен Материјал : Најлонстил : Сексигендер : Женски Половината : Тип Со Средна големина : Една Големина Карактеристики : Печатење Букви, апсорпција На Пот, Беспрекорна Големина Детали : Големина : Една Големина, Половината : 60см-78см/23,6"-30,7" (Прибл.) Колк : 78см-108см/30.7 "-42.5" (Прибл.) Должина На панталони : 20см/7,87 " (Прибл.) Предложена Тежина : 45кг-65кг (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Спортски Гаќи Спортски Гаќи Печатење Букви, апсорпција на Пот, Беспрекорно. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, прочитајте внимателно, можете да ја најдете во нашите слики или опис. Повод : Совршен За работа, канцеларија, професионална, дневна, датира, дружење, забава, коктел, клуб, вернисаж, одмор, одмор, патување,модна улична облека, секојдневно носење, ве прават мода и привлечна. Мека ткаенина за удобен женски допир,Совршена за пролет, лето, fall, зима. Супер мека, еластична и лесна, лесно може да се облекуваат или да се облекуваат. Сакана од модерните жени, оваа класична облека е најдобриот избор за себе и како подарок за вашите најблиски.

Избор на купувачи..