• Неодамнешно
Тоа Навистина Ги Меле Моите Брзини Маица Со Долги Ракави За Возрасни
zoom_in

Тоа Навистина Ги Меле Моите Брзини Маица Со Долги Ракави За Возрасни

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа спортска кошула има "Тоа Навистина Ги Меле Моите Брзини" напред на Маица Со Долги Ракави За Возрасни. Снимено вратот и рамената. Двојно зашиени ракави и долни рабови, четвртина свртено тело. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Дише 6,1 Унца ткаенина. Шиење со двојна игла. Контактирајте не за масовна продажба.

Избор на купувачи..