• Неодамнешно
Вестсајд Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Вестсајд Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Вајт Вестсајд Фудбал Мајка худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Фудбалска Мајка од Вестсајд отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Избор на купувачи..