• Неодамнешно
Носбеи Фланелен Руно Фрли Ќебе 50х60, Дневна Соба Спална Соба Софа Кауч Топло Меко Ќебе За Кревети За Девојчиња Момчиња Возрасни Цела Сезона Ултра Меко
zoom_in

Носбеи Фланелен Руно Фрли Ќебе 50х60, Дневна Соба Спална Соба Софа Кауч Топло Меко Ќебе За Кревети За Девојчиња Момчиња Возрасни

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бренд : Носбеи. Материјал : Фланелен Носбеи Кадифен Ткаенина. Големина : 30х40 инчи (75х 100см). 40 х 50 инчи (100х130см). 50 х 60 инчи (130х150см). 60 х 80 инчи (150х200см). Карактеристики : Мек, Мазен, Сјај, Топол, Пренослив. Функција : Софа Покритие, Софа Ќебе, Бебе Деца Ќебе, Колено Ќебе, Миленичиња Ќебе. Применлива Сезона : Пролет/Лето/Aut/Зима(Цела Сезона). Употреба : Кревет, Софа, Автомобил, Сиеста, Хотел, Болница, Авион, Пикник, Патување. Метод На Перење : . Рачно перење / Машинско Перење може да биде. Мора да се измие одделно кога ќе се постави заедно со различни бои. Нормална температура перење, неутрален детергент, не може белило, не пеглање. Топли Совети : . Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. Точка Мерка со рака, тоа може да биде 2-5 СМ различни. се надевам дека ќе може да се разбере Производство серија е различна, ако имаат мала разлика, ве молиме да се разбере. МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен супер мек полиестерски микрофибер. КАРАКТЕРИСТИКА : ќебето е супер меко, издржливо и лесно. Тој е отпорен на брчки и избледување, не пролева и е погоден за сите сезони. ГОЛЕМИНА : достапна Е три големини 40х50 инчи, 50х60 инчи, 60х80 инчи идеален за патување, софа, дневна соба, спална соба, канцеларија итн. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење во ладна вода со слични бои. Брзо се суши на суво ниско ниво, не е потребно пеглање или скапо чистење!. МУЛТИ ФУНКЦИИ : Соодветна употреба за деца и возрасни, кревет ,кауч или одлична идеја за подароци За Божиќни празници. Исто така е лесно да се оди на отворено.

Избор на купувачи..