• Неодамнешно
Удобни Градници За Жени Со Поддршка Дами Удобно Дишење Без Челичен Прстен Предна Тока Градник За Доење Женска Долна Облека
zoom_in

Удобни Градници За Жени Со Поддршка Дами Удобно Дишење Без Челичен Прстен Предна Тока Градник За Доење Женска Долна Облека

DEN 332.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пристап со една рака, Скалабилни Ремени за Рамо, Затворање На Куката И Очите. Ова е суштинска карактеристика за жените со поголеми бисти.Моден дизајн, висок квалитет!Сезона : Четири Сезониматеријал : Најлон 90%, Спандекс 10% Тип На Шема : Цврсто перење на бои : Миење Раце, не белење, сушење На Линија во сенка, не пеглајте етикета : Ногендер : Жени,Бремена женаприлика : Секојдневен,Прстен Од Челик за Спиење : Без римсстил : Секојдневен,Моден Како да се мие : Ладно миење Раце,Закачување Или Линиско Сушење И моден дизајн ве прават повеќе атрактивноизработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, Без Никаква Штета За Вашата Кожа.it исто така со голема пилинг и отпорност на избледување. Лесно И Брзо Доење : - затворачот за доење со раце и скалабилните ремени за рамо значат дека можете да доите секогаш кога вашето бебе е гладно. Употреба : нашите беспрекорни градници може да се користат како градници за нега, градници за бремени жени, градници за спиење, лесни спортски градници и секојдневни градници.Мека памучна обвивка за да претставите вишок потење, внимавајте лесно да носите во текот на денот.Удобен и Мек : нашиот градник за нега е изработен од мека мека ткаенина што дише за крајна удобност за мама и бебе, со одлично истегнување за да се прилагоди на вашите променливи услови за време на бременоста и доењето.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 Компјутер градник [ удобни градници за жени со поддршка ] СЕЛЕКТИВЕН МАТЕРИЈАЛ : ткаенината е многу мазна и нежна за вашата кожа, нема никаква иритација, добрата еластичност ќе ја задржи формата на градниците и ќе се вклопи во вашето тело и ќе ги направи градниците потрајни повторени.

Избор на купувачи..