• Неодамнешно
Collectionенска колекција на списанија Теса глужд за вино Фау Суде М.
zoom_in

Collectionенска колекција на списанија Теса глужд за вино Фау Суде М.

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Деликатна и елегантна, колекцијата Tournee Tessa Bootle Bootie е задолжително за сите жени кои сакаат модни. Овој приклучен чизми на глуждот седи на врвот на потпетицата и е завршена со разгалени рабови кои додаваат женски допир. Феации и придобивки од редакцијата Zipper Fabric Zipper Fabric Lining Paded Insolemanmade Outsole Heal Height : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Избор на купувачи..