• Неодамнешно
Dearfoams женски кабел ватенка нови папучи
zoom_in

Dearfoams женски кабел ватенка нови папучи

DEN 192.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете го вашето чувство за хумор со овие шармантни новини за новини! Овие влечки се повеќе од само убаво лице, сепак? DF Stepfoam Tech обезбедува екстра-зглобна амортизација каде што ви треба најмногу, така што вашите влечки можат да останат на целиот ден! Кабелски текстуриран плетен горниот дел со новите слоган. Брзи на Jerseyерси со Тери чорап. DF STEPFOAM : Зголемената поддршка на потпетиците додава дополнителна удобност за крајната стил во стилот на лов. Мулти-густина амортизирана влошка со гел-инфузионирана мемориска пена.

Избор на купувачи..