• Неодамнешно
Сет на жица за приклучок Acdelco Spark се вклопува Изберете: 2011- Ford F250, 2011- Ford F350
zoom_in

Сет на жица за приклучок Acdelco Spark се вклопува Изберете: 2011- Ford F250, 2011- Ford F350

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Acdelco Spark Plug Wire сет изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме жица за приклучоци за свеќи за буквално секој автомобил на патот денес. Сетот на жицата на приклучокот Acdelco Spark се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Acdelco 9388x Spark Plug Set.

Избор на купувачи..