• Неодамнешно
Замена на RBF фаровите компатибилни со експедицијата на Форд во 2007 година, левиот возач халоген со сијалица
zoom_in

Замена на RBF фаровите компатибилни со експедицијата на Форд во 2007 година, левиот возач халоген со сијалица

DEN 877.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфит на производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално тип : композиција/финиш : јасни леќи; Chrome Enterior Assembly : Со сијалица (и) Извор на светлина : Halogen Replaces OE Број : 7 L1 Z13008 BB-PFMREPLACES PARTSLINK Број : FO2502226 INTERCHANGE Број на дел : 7 L1 Z13008 BB-PFM, FO2502226 Warranty : 1-годишна гаранција за производство на минијатури во текот на целиот начин на производство на минијатури за време на производството на повеќе Премиум -Послед на квалитетот и мирот на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да го запали патот ноќе или во лошо време. -и жици за игра. Извадете од склопови со или без светилки.Сапериорна, трајна видливост на дизајнот, гарантира перформанси што обезбедува одлична видливост.UV-обложена до забавување на пожолтувањето. Делтимален квалитет и безбедност на обезбедување во ISO 9001 : 2000 и QS9000 овластени објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да ги исполнуваат строгите стандарди за вклопување и издржливост. Става до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реалниот свет. Halogen.compatibational со следниве возила : Позиција : Левфорд2007-2014 Замена на експедицијата RBF100104 Firg Blight Компатибилен со експедицијата за лево возач за 2007-2014 да провери.

Избор на купувачи..