• Неодамнешно
Машка машка борска патека со средна линија за пешачење отпорна на вода
zoom_in

Машка машка борска патека со средна линија за пешачење отпорна на вода

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поставете ги вашите сопствени патеки во солиден стил и удобност со Skechers Опуштено Fit® : Pine Trail - Midline. Овој чизми за пешачење со чипка се одликува со трајна кожа, синтетички и мрежен горниот дел со перничето за ладење на воздухот со ладење на воздухот. Поставете ги вашите сопствени патеки во солиден стил и удобност со Skechers Опуштено Fit® : Pine Trail - Midline. Овој чизми за пешачење со чипка се одликува со трајна кожа, синтетички и мрежен горниот дел со перничето за ладење на воздухот со ладење на воздухот. Издржлива кожа, синтетички и мрежен горниот дел со тантела. Дизајн на подигање на глуждот за пешачење со патеки. Флексибилна гума со висока влечење на влечење во форма. 1 1/2 инчен потпетица. Опуштено Fit® за пространа удобност се вклопува во пети и предниот дел. Skechers Air-ладен меморија за меморија за пена® усогласена удобност.

Избор на купувачи..