• Неодамнешно
Територија Јукон капа за пети на глуждот
zoom_in

Територија Јукон капа за пети на глуждот

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Убав чизми за чипка што привлекува инспирација од одличните на отворено од страна на експертите на територијата. Јукон е оригинален кожен чизми, изработен до совршенство со капаче од пети и јака од волна на глуждот. Овој разноврсен дизајн е сигурен изглед што можете да го потпрете во сезона по сезона. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 13 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..