• Неодамнешно
Чудо нација момчиња зелена дино облека, големини 4- & хаски
zoom_in

Чудо нација момчиња зелена дино облека, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Roar, спиењето само што беше многу полесно благодарение на облеката на Dino на Wonder Nation. Симпатична и удобна, тој е сигурен дека сака да го лизга ова на почетокот или крајот на секој ден. Плишана и супер-мека, оваа пријатна облека го претвора и во диносаурус со прикачен аспиратор во кој има 3Д шила и заби. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Лабава. Затворање : Отворен фронт; само-вратен појас. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : прикачен аспиратор со 3Д шила и заби и очи; меко и кадифен чувство. Момци Дино облеката со Худ од Wonder Nation.

Избор на купувачи..