• Неодамнешно
Fnochy Макси Фустани За Жени Дозвола Летно Здолниште Мода Пролет И Повик Копчиња V - Вратот Три четвртини Ракав Печатење Фустан
zoom_in

Fnochy Макси Фустани За Жени Дозвола Летно Здолниште Мода Пролет И Повик Копчиња V - Вратот Три четвртини Ракав Печатење Фустан

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модни Женски Пролет И Лето Обични Копчиња За Печатење На Три четвртини Ракави : 1. Карактеристики : цветен принт,v-врат, Копчиња, три четвртини ракав, секојдневна облека, секојдневна облека, моден дизајн, модна секојдневна облека.2. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Специјалниот дизајн на цветниот принт го прави фустанот посекси и шармантен.4. Повод : слободно време, дневно, роденден, датум, танцова изведба, забава, свадба, семеен одмор итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова Е Супер дише Лесен Фустан Сезона : пролет и лето : женски, девојка повод : секојдневен, секојдневен материјал : 95% Полиестер,5% спандекспатер тип : цвет печатењестил : секојдневна и модерна должина : должина на ракавот : 3/4 ракавкако да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивате : 1 пакување фустани за жени дозвола лето здолниште мода пролет и Повик копчиња v-вратот три четвртини ракав печатење фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големина : С. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Опремени, преголеми, мини, опуштени, лабави, лесни, плус, макси, миди. Ракави : Краток, долг, без ракави, резервоар. Нега : машина за перење, Рачно перење, Хемиско чистење, чистење на самото место, бришење чисто. Карактеристики : летни фустани 2023, фустани за жени 2023, венчаници за жени, летен фустан, женски летни фустани, фустани, макси фустан, бел фустан, плус големина летни фустани, сарафани за жени, летни фустани, породилен фустан, ромпери за жени летни фустани, летни фустани за жени, фустани, женски фустани, бели фустани жени, црни фустани за жени. ❀Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!.

Избор на купувачи..