• Неодамнешно
Мојот фустан од џемпер со кратки ракави на Мишел
zoom_in

Мојот фустан од џемпер со кратки ракави на Мишел

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мојата Мишел е одење за модерна облека за малата дама во вашиот живот. Фустанот за џемпери со кратки ракави гепард е совршен за враќање на училиште или одмори! Плетен џемпер. Краток ракав. Тен/црно комбо. 78% рајон, 22% полиестер.

Избор на купувачи..