• Неодамнешно
Чудо Нација Девојки Пролет Лето Тенк Игра Фустан, 2-Пакет, Големини 4 - & Плус
zoom_in

Чудо Нација Девојки Пролет Лето Тенк Игра Фустан, 2-Пакет, Големини 4 - & Плус

DEN 360.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ветровитите, лесни фустани се топло време за нејзината гардероба, што го прави овој дво-пакет од Вондер Нација задолжителен. Продадени исклучиво во продавници и . Вклучува два фустани. Мека лажичка Вратот. Без ракави. Таг-бесплатно за удобност. Неповрзани. 60% Памук/40% Полиестер. Машина За Перење. Увезени. Две-Пакет На девојки Фустани Од Чудо Нација.

Избор на купувачи..