• Неодамнешно
Памук Сатен Чаршав, 90 Плоштад - Ленти Зелена Златна Жолта Спортска Лента Линии Спорт Расадник Геометриски Едноставна Забава Печати Сопствени Маса Постелнина Од Ла?
zoom_in

Памук Сатен Чаршав, 90 Плоштад - Ленти Зелена Златна Жолта Спортска Лента Линии Спорт Расадник Геометриски Едноставна Забава

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чаршав Тропски Ленти Бенд Хоризонтални Линии Задебелени Бои Памук Sateen Spoonflower луксузни памук сатен чаршафи подигнете ја вашата правоаголна (или квадратна!) трпезариска маса со единствена шема и боја. Овој чаршав има двојно преклопен 1/2" полите, митрирани агли и конец за координирање на бојата. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучен Чаршав. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Избор на купувачи..