• Неодамнешно
Крајна Текстилна Невестинска Сатенска Правоаголна Покривка За Маса
zoom_in

Крајна Текстилна Невестинска Сатенска Правоаголна Покривка За Маса

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Свиленкаста мека и мазна невестинска мат сатенска ткаенина, војвотката ламур е совршена и за комерцијална и за домашна употреба. Овој издржлив, атрактивен чаршав е отпорен на брчки и дамки и погоден за внатрешна и надворешна употреба. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. 2 правоаголни чаршафи секоја мерка 54 х 120 инчи во страни; идеален за употреба како преклоп или врв на маси за банкет од 6 и 8 стапки. Беспрекорен; едноделен дизајн. Машина перат ткаенина; дамка поминува Нфпа 701-2010 Тест# 1. Црна 54 х 120 Инчен Правоаголник Војвотка Мат Сатен Ламур Чаршафите се совршени за вашата свадба, домашно јадење, банкет или угостителски специјални настани и празнични вечери.

Избор на купувачи..