• Неодамнешно
Флорида клучеви пронајдени Сликарство печатење на завиткано платно
zoom_in

Флорида клучеви пронајдени Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : -Професионално се протегаше рака. MAAX6931 Карактеристики Професионално рачно истегнат. Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30".5" D) : Среден 25 "-32". Тип на производ : Печати. Големина 40" H x 60 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36".

Избор на купувачи..