• Неодамнешно
Под -истегнување на подрачје, одделно перниче за седиште го покрива ПУ водоотпорен капакот на каучот
zoom_in

Под -истегнување на подрачје, одделно перниче за седиште го покрива ПУ водоотпорен капакот на каучот

DEN 743.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Под-поединечни капаци на софата од PU на Subrtex PU, индивидуални капаци на софата, се совршени и за ширина на отворено : 20 ~ 25 инчи; Дебелина 2 ~ 9 инчи. Измерете ја големината пред купувањето. Нашата покривка на перница е збир од два или три. Секоја перница е прицврстена со еластичен опсег и е достапна за пер-перница и перница. Вклучен пакет : 3 x Cushion ги опфаќа Subrtex Elastic Faux Faux Leather Pure-Purof Patio Trainable Perscover Slipcovers Забелешка : Поради материјалот, нема белење или сушење, за да не се предизвика оштетување на кожа. Subrtex затегнати водоотпорни PU индивидуални капаци на софата софа, спецификација на производи на отворено и затворено : Карактеристики : Совршено вклопување, без напорна инсталација и отстранување. Тип : Слики за перници на стол. Материјал : Изработено е од 100% PU кожа. Тој е докажан и издржлив. Дизајн : Удобност гроздобер еластична капа на перница за подобрување на вашата декорација на домот.

Избор на купувачи..