• Неодамнешно
Панел за затемнување на виндзор, 40 x84 папрака
zoom_in

Панел за затемнување на виндзор, 40 x84 папрака

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете допир на час во вашиот дом со овој прекрасен панел за прозорци од Харпер Лејн. Панелот има прекрасен суптилен дизајн расфрлан низ прозорецот, кој ќе комплиментира секоја просторија во вашиот дом. Материјал : 100% полиестерска машина за микрофибер, изработена во Кина Димензии : 40x84 инчи Виндзор панел Striae 40 "x84" папрака (затемнување).

Избор на купувачи..