• Неодамнешно
Уникатни поволни цени за женски змии печати зашилени чизми на глуждот на петици
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски змии печати зашилени чизми на глуждот на петици

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воведете малку топлина на овој зимски изглед со овие чисти чизми на глуждот на пети на пети, изработени во кожена кожа и со змија принт што овозможува леснотија на абење. Чувајте го во целосен фокус со мини здолништа и фустани. Удобни чизми за глуждот, модерни и функционални, тие се задолжителни оваа сезона, особено на Ноќта на вештерките и Божиќ. Висина на вратилото : 4 3/4 инчи. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ должина на стапалото - висина на потпетицата5. 5 3.5 36 - 8 7/8- - 36.5 4.5 37 - 9 1/4 - 37 - 5 - 38 - 9 3/8 - 38 - 6 - 39 - 9 5/8 - 39 - 7 - 40 - 10 - - 39,5 7,5 41 - 10 1/8 - 3 уникатни поволни цени за принтри на змија од змии, чизми за петици на пети, чизми за глуждот, вампир : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Зашилен пети. Шарени чизми од змија. Страничен патент. Блокирај потпетици чизми за глуждот.

Избор на купувачи..