• Неодамнешно
Лаптоп Торба Рамо Чанта За Macbook Воздух Случај За Xiaomi Dell Hp Бизнис Актовка Лаптоп Покритие
zoom_in

Лаптоп Торба Рамо Чанта За Macbook Воздух Случај За Xiaomi Dell Hp Бизнис Актовка Лаптоп Покритие

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бизнис Рамо Чанта Актовка Лаптоп Торба. Pls референтна торба димензија (должина x ширина x дебелина) пред да ја нарачате. Торба од 11 инчи : Надворешна димензија : 315*225*30мм. Внатрешна димензија : 305*215*30мм. Торба од 13-13, 3 инчи : Надворешна димензија : 360*260*30мм. Внатрешна димензија : 350*250*30мм. Торба од 14,1 инчи : Надворешна димензија : 385*275*30мм. Внатрешна димензија : 375*265*30мм. Торба од 15-15, 6 инчи : Надворешна димензија : 405*300мм*30мм. Внатрешна димензија : 395*290*30мм. Должина на ременот за раце : 100мм. Ве молиме контактирајте со нас ако не можете да бидете сигурни која големина торба е погодна за вашиот лаптоп. . Забелешка : Бидејќи се мери рачно, грешката од 1-2 СМ е нормална, вистинската големина ќе преовладува! Ви благодариме за разбирањето!. . . . . Торба За Лаптоп Чанта За Рамо За Macbook Air M1 13 Случај За Xiaomi DELL HP 11 13 14 15 15,6 Инчен Деловен Капак За Лаптоп.

Избор на купувачи..