• Неодамнешно
Чиста Магла Велур Течен Кармин Мат Нелеплива Чаша Сјај За Усни Глазура за Усни 6 - Парче Комплет 6мл Подароци
zoom_in

Чиста Магла Велур Течен Кармин Мат Нелеплива Чаша Сјај За Усни Глазура за Усни 6 - Парче Комплет 6мл Подароци

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата цел е да се надеваме дека производите можат да донесат поголема погодност за човечките суштества, за луѓето да можат да уживаат во забавата на животот, за да може да биде совршен подарок. Ја разгледуваме безбедноста на вашата употреба од материјалот и начинот на употреба за да обезбедиме удобност при користењето на производот!. Откако ќе почнете да го користите, ќе ја најдете нивната сатенска мазна текстура.Магла Велур Течен Кармин Мат Нелеплива Чаша Сјај За Усни Глазура за Усни 6-Парче Комплет 6мл карактеристики : Мат Завршни Нијанси : Овој Сјај за Усни е дизајниран за љубителите на Мат со кадифена завршница, без разлика дали имате фер, неутрална или темна кожа, ќе ви даде елегантен мат финиш. Ние се стремиме да обезбедиме услуги што ги исполнуваат вашите барања. Висококвалитетна Формула : со строги соодноси на состојки, овој кармин може да остане издржлив,брзо се суши иотпорен на бакнеж, нема лепливост. Вегански и без Суровост : длабоко се согласуваме дека животните се пријатели на луѓето, а не алатки за експериментирање. Ја почитуваме и негуваме секој клиент.

Избор на купувачи..