• Неодамнешно
Дуртебеуа Тексас Панталони За Жени Истегнување Со Висок Струк Потресен Уништен Јеапан
zoom_in

Дуртебеуа Тексас Панталони За Жени Истегнување Со Висок Струк Потресен Уништен Јеапан

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Здружувајќи ги фит, квалитет и трендови на супериорно ниво, Фармерките Дуртебеуа стојат над толпата како премиум бренд за панталони со сини тексас фармерки во своите напори да ги зајакнат клиентите со нивните секси, удобни и модни производи напред по прифатлива цена. цена-таг. Со широка национална и меѓународна привлечност. Слаби Фармерки За Жени Висок Струк, Еластична, Плус Големина, Кревање Задник, Трендовски, Искинати, Среден Пораст.Постојат секакви стилови на располагање, влезете и погледнете, станете своја модна кралица. ПЛУС ГОЛЕМИНА : ве Молиме погледнете ги нашите табели со големини. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : жените плус големина искинати фармерки изработени од врвна ултра растеглива ткаенина, 75% памук,20% полиестер, 5% спандекс. Овие високи слаби ткаенини на фармерки нудат дишете слободно,апсорбирајте пот, издржливост, удобност и тие се совршени за да ги задоволат сите ваши потреби. МОДЕРЕН ИЗГЛЕД за КРЕВАЊЕ ЗАДНИК : Овие фармерки со плус големина се сечат во девојка која е тенка вклопување во колковите,бутовите и глуждот што ќе го подобрат вашиот дериер и облини за да ви дадат впечатлив изглед.Нашите тексас панталони класичен стил со пет џебови, искинати детали и патент мува со затворање на копчиња, ќе ви се допадне. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : слаби тексас фармерки едноставно дизајнирани, погодни за секојдневно носење со различни тимови, Како Маица,џемпери,дуксери, блејзер итн., дајте ви опуштено чувство. ВАЖНИ СОВЕТИ : НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. Ве молиме рацете или машината за миење ладно. Депилација на патентот за измазнување пред носење фармерки.

Избор на купувачи..