• Неодамнешно
Рингишпил Деца Гордан Слон И Твитови Област Килим, Розова Слонова Коска, 5'3 7'6
zoom_in

Рингишпил Деца Гордан Слон И Твитови Област Килим, Розова Слонова Коска, 5'3 7'6

DEN 1977.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Големина : 5 ' 3 "х 7 '6". Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Област Килими За Деца.

Избор на купувачи..