• Неодамнешно
Плус Големина Фустан За Жени Летни Фустани Нови Пристигнувања Женски Фустан Обични Фустани Лажичка Вратот Макси Сонце Фустан Печатен Фустан Без Ракави Кралско Си?
zoom_in

Плус Големина Фустан За Жени Летни Фустани Нови Пристигнувања Женски Фустан Обични Фустани Лажичка Вратот Макси Сонце Фустан

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Памучни Бои : Кралска Сина Боја : Должина На Ракавот : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Максидрес : Фустан За Сончање Деколте : Шема На Врат Со Лажичка : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Женски Летни Фустани Без Ракави ;Макси Летни Фустани ;Фустан Со Плус Големина за Жени. летни фустани за жени 2023 трендовски. Лажичка Вратот Сонцето Фустан;Повик Печатени Летни Фустани. Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани.

Избор на купувачи..