• Неодамнешно
Кукла барби Челзи, Мала Кукла Со Црна Коса Во Пигтили И Кафени Очи Во Отстранлив Кариран Фустан
zoom_in

Кукла барби Челзи, Мала Кукла Со Црна Коса Во Пигтили И Кафени Очи Во Отстранлив Кариран Фустан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Децата можат да играат толку многу забавни приказни Со Куклата Челзи и нејзините пријатели! Симпатична челзи мали кукли носат светли бои и доаѓаат со отстранливи модни парчиња за повеќе можности за играње. Изберете од облека со животни, храна, хоби и многу повеќе. Додадената разновидност и поголема разновидност во изгледот и фризурите обезбедуваат бесконечно повеќе начини да предизвикаат имагинација и да играат неограничени приказни. Децата на возраст од 3 до 7 години можат да ги соберат сите за да ги прошират можностите за играње! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Куклата не може да стои сама. Боите и украсите може да варираат. Челзи кукла и нејзините пријатели инспирираат млади имагинации да го истражуваат својот свет!. Оваа 6-инчна Кукла Челзи е супер симпатична во розов фустан со изглед надвор од рамото и симпатичен цветен принт. Кадравата бринета коса на куклата челзи е стилизирана во слатко опавче, а розовите чевли го комплетираат нејзиниот изглед. Додадената разновидност и поголема разновидност во изгледот и фризурите обезбедуваат бесконечно повеќе начини да предизвикаат имагинација и да играат неограничени приказни. Куклите барби Челзи прават одлични подароци за деца на возраст од 3 до 7 години. Тие можат да ги соберат сите за да инспирираат уште повеќе раскажување приказни!.

Избор на купувачи..