• Неодамнешно
Автомобилска Боја За Прскање За Кадилак Катера 25U Wa167e Боја За Прскање + Спреј Проѕирен Слој од Scratchwizard
zoom_in

Автомобилска Боја За Прскање За Кадилак Катера 25U Wa167e Боја За Прскање + Спреј Проѕирен Слој од Scratchwizard

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подлогата за гребење е висококвалитетен лесен за нанесување подлога што се пренесува со растворувач, што ги исполнува националните ПРОПИСИ на ВОК. Scratch Wizard е формулиран за да одговара На Финишот На Производителот На Оригинална Опрема (OEM) и идеален за надворешно автомобилско место, поправки на гребење или допир. Ве молиме користете Чисто Палто Со Гребење Со Основно Палто за да дадете одличен изглед, извонреден сјај и разлика на сликата.Ние гарантираме и гарантираме нашата боја да одговара На Оригиналниот Производител На Опрема ("ОЕМ") боја чип врз основа на оем спецификации. Нормално, постои стандардна формула за секој код за боја. Сепак, Алтернативните формули се нудат И Од Оем бидејќи возилата можат да се произведуваат на различни фабрички локации и може да имаат различни шеми на бои. Поради можноста за варијанса, вие (клиентот) секогаш мора да ја тестирате бојата нарачана на нашата тест картичка што ја обезбедуваме со вашата нарачка пред да ја примените на вашето возило за да обезбедите совпаѓање на бојата. Ако бојата не се совпаѓа, не нанесувајте ја бојата на возилото. Ние не сме одговорни за настанатите штети што би биле избегнати доколку се изврши овој тест. Година : 1998. Направи : Кадилак. Модел : Катера.

Избор на купувачи..