• Неодамнешно
Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд Дк Хајленд Грин Металик: оз. Прајмер и База Допир Спреј Боја Одговара изберете: ФОРД Ф150, ФОРД РЕНЏЕР
zoom_in

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд Дк Хајленд Грин Металик: оз. Прајмер и База Допир Спреј Боја Одговара изберете: ФОРД

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени. Одговара Изберете : 1996 Форд Ф150 1996 ФОРД РЕНЏЕР 1996 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 1996 ФОРД БРОНКО 1995-1996 ФОРД ВИНДСТАР 1997 ФОРД КОНТУРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..