• Неодамнешно
Кетиј-Чн Женски Џемпери Женска Модна Облека Блузи Врат Со Долги Ракави Плетен Џемпер Со Пуловер Со Пружина
zoom_in

Кетиј-Чн Женски Џемпери Женска Модна Облека Блузи Врат Со Долги Ракави Плетен Џемпер Со Пуловер Со Пружина

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Џемпери За Работа Жени Печатење Во Риги Мек Удобен Топол Секојдневен Лабав Џемпер Топсезона : Aut, Зима. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Лента. Должина на ракавот : Долг Ракав. Деколте : V вратот. Што добивате : 1 Х Врв Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив за Секојдневно Носење!. Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека Или Која Било Друга Пригода Што Ви Се Допаѓа. Погоден За Секојдневно/секојдневно Носење. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Погоден За Секојдневно/секојдневно Носење.

Избор на купувачи..