• Неодамнешно
Обновен на. 40 Класа 1080p FHD Roku Smart LED телевизор
zoom_in

Обновен на. 40 Класа 1080p FHD Roku Smart LED телевизор

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добро настапува во сите услови на осветлување, овој DLED телевизор исто така испорачува длабоки црнци слични на плазма и богати бои. Плус, на ТВ. Резолуцијата FHD (1080p) за јасни слики Уживајте во вашите омилени емисии, филмови и спортска забава во исклучителни детали со висока дефиниција. USB, дигитално аудио и можности за слушалки ви овозможуваат дополнително да го прилагодите вашето искуство за гледање и слушање. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Брзо и едноставно пребарување на крос-канали го олеснува проследувањето на филмовите 500. Управувајте со содржина за деца со родителска контрола Вградениот V-CHIP ви овозможува да ја ограничите содржината со заштита на лозинката заснована на рејтингот на програмата што ви дозволувате. HDMI кабелот не е вклучен.

Избор на купувачи..