• Неодамнешно
Младинска исцедена пурпурна маица за лого на Балтимор Равенс
zoom_in

Младинска исцедена пурпурна маица за лого на Балтимор Равенс

DEN 316.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете го духот на Балтимор Равенс Секој ден во неделата со оваа маица со лого. Се одликува со печатена графика Балтимор Равенс и удобна ткаенина во тимска боја. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Outer Stuff. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Графики за печатење на екран. Увезени. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Материјал : 100% полиестер. Вратот на екипажот.

Избор на купувачи..