• Неодамнешно
-Мај момчиња Wheatpaste Brooklyn Brooklyn Brage Graphic T-Shirt, 2-пакет, големини 4-18
zoom_in

-Мај момчиња Wheatpaste Brooklyn Brooklyn Brage Graphic T-Shirt, 2-пакет, големини 4-18

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пак-човек „Wheatpaste Brooklyn“ момчиња со кратки ракави, графички пакет за маици е совршен за секоја пригода. Супер меките маички без обележја не се само модерни, туку и многу удобни. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Материјал : 100% памучен графички принт. © Pac-Man, сите права се задржани. Графички маици Pac-Man Boys.

Избор на купувачи..