• Неодамнешно
2-парчиња перници-Стандардна големина-моча чоколадо
zoom_in

2-парчиња перници-Стандардна големина-моча чоколадо

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење на листови кои имаат свиленкаста меко чувство и сјајна завршница. Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Елегантен удобност Белешка : Листовите со големина на близнаци се поставени 5 компјутер. - Доаѓа со само 3 парчиња перници со перници со перници со перници за перници за перници за близнаци, полни и кралици 20 "x 30" (51 см x 76cm)- 100% задоволство од задоволството! Дебелина, мекост и топлина посилна и потрајна од памукот, со најсилно шиење за да се спречат солзи . брчки и отпорни на избледени, ладни вода што се перат и брзо сушење. Здрава околина : Елегантен удобност® За разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашата постелнина. Страдачите од алергија дишат лесно и се будат чувствуваат освежено наместо да се зафатат, а оние со чувствителна кожа или услови како егзема почиваат во лековита околина наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Луксузот ги исполнува перформансите : Elegant Comfort® обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свилата. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Избор на купувачи..