• Неодамнешно
Хартија пад на лента, постелнина и ленти од сончоглед и ленти, природни и црвени, 2,5in 10yd, 1 пакет
zoom_in

Хартија пад на лента, постелнина и ленти од сончоглед и ленти, природни и црвени, 2,5in 10yd, 1 пакет

DEN 132.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сончогледот и лентите со ленти е совршен избор за вас пад декор. Користете го ова околу куќата, на вашите тикви, завиткани околу скалилото, дури и додајте го на вашите деца костум за Ноќта на вештерките. Овие бои врескаат паѓаат подготвени и сигурно ќе се истакнат меѓу другите што може да ги видите. Најдобриот дел за оваа лента е тоа што се тркала десно назад на колибата и може да се чува каде било до понатамошна употреба. Количина : 1/пакет. Големина : 2,5in x 10yd. Направете ги вашите подароци, украси, проекти и многу повеќе да се издвојуваат со оваа прекрасна лента.

Избор на купувачи..