• Неодамнешно
Рајтс Топката Раб
zoom_in

Рајтс Топката Раб

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставност Намали Топката Раб 1.13 " Црвен 12ид-100% полиестер. Одлично за домашен декор, облека и многу повеќе. Раб На Топката рајтс : овој пакет содржи 1-1/8 " x 12 yds ролна чипка. 86 проценти полиестер/14 проценти алуминиум. Достапно во различни бои, секоја продадена одделно. Грижа : рачно миење ладно, капе суво. Увезени.

Избор на купувачи..