• Неодамнешно
Кошули Комплети За Жени Дозвола Жени Цврсти Притисни Нагоре Поместена Плус Големина Бикини Сет Костим За Капење Костим За Капење Костими За Капење На Продажба
zoom_in

Кошули Комплети За Жени Дозвола Жени Цврсти Притисни Нагоре Поместена Плус Големина Бикини Сет Костим За Капење Костим За Капење

DEN 319.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Некои се протегаат, дишат и лесно Миење Раце одделно во ладна вода, без белило и висат за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. ●НЕГА НА ОБЛЕКА : Миење Раце, максимум 42°C, закачете суво, пеглање на ниска температура доколку е потребно. И тоа ја покажува вашата секси и женственост и ве прави попривлечни за вашиот љубовник.

Избор на купувачи..