• Неодамнешно
ЛЕД Светло За Полнење, Лесно Светло За Полнење, Модул За Камера За Камера
zoom_in

ЛЕД Светло За Полнење, Лесно Светло За Полнење, Модул За Камера За Камера

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.ОВИЕ LED светла за полнење главно се користат за модул за камера за ноќна верзија. Во овој комплет има вкупно 1 ПАР светло за ПОЛНЕЊЕ НА ЛЕР, одлично за самостојна употреба.Мала големина и мала тежина, погодни за употреба. Овој комплет доаѓа со завртки и навртки за лесна инсталација.Спецификации : Големина : 2.8*2*1.4 цм/1.1*0.8*0.6 инквантитет : 1 парна тежина : 14гр(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 пар x LED Светла За Полнење 1 Сет x Завртки и Навртки има вкупно 1 ПАР LED светло за полнење во овој сет, одлично за самостојна употреба. Овој комплет доаѓа со завртки и навртки за лесна инсталација. Мала големина и мала тежина, погодни за употреба.

Избор на купувачи..