• Неодамнешно
Оди Носорог 63404787Т Рб Табли За Трчање Со Комплет За Држачи За Монтирање За 14-Силверадо 1500, Сиера ХД, Сиера ХД, Сиера 1500, Силверадо ХД, Силверадо ХД
zoom_in

Оди Носорог 63404787Т Рб Табли За Трчање Со Комплет За Држачи За Монтирање За 14-Силверадо 1500, Сиера ХД, Сиера ХД, Сиера 1500,

DEN 4640.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Rb10 Работи Одбори Со Монтажа Загради Комплет 16-мерач цинк обложени галванизиран челик со издржлив финиш за отпорност на корозија, влијание и триење. Ограничена Доживотна гаранција за материјали и конструкција и 5-годишна гаранција за Завршницата на Постелнината. Класичен решеткаст дизајн. Комплетен комплет со шипки и држачи за монтирање. Тежок, дизајн на табла за трчање инспириран Од Раптор. Опционални паѓачки чекори исто така достапни (продадени одделно). Заштитна постелнина слој.

Избор на купувачи..