• Неодамнешно
Луксузни # Коверти за Монети w Навлажнувачки Лепак, Вистерија Виолетова, 1 4in 1 2in, 80lb, 50 Пакет
zoom_in

Луксузни Коверти за Монети w Навлажнувачки Лепак, Вистерија Виолетова, 1 4in 1 2in, 80lb, 50 Пакет

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдобро од с, се одликува со метод на запечатување на лепак што може да се навлажнува на размавта! Едноставно навлажнете и притиснете надолу за да ги запечатите вашите пликови. Цврстата и издржлива дебелина на пликовите во овој пакет 50 ги прави совршени за испорака на долги растојанија без свиткување или кинење. Направено од 80 килограми. залиха на хартија со тежина на текст, овие пликови се околу двојно подебели од хартијата за печатач. Овие мини пликови мерат 2 1/4 "х 3 1/2" (57,15 мм х 88,9 мм).

Избор на купувачи..