• Неодамнешно
Пластични Пликови, 9, 8х13, 12 Пакување, Фуксија Розова, Низа Со Копчиња, Брошура Со Букви
zoom_in

Пластични Пликови, 9, 8х13, 12 Пакување, Фуксија Розова, Низа Со Копчиња, Брошура Со Букви

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Џем Хартија® Фуксија Буква Брошура Пластичен Плик Со Затворање На Вратоврска Со Копчиња и Жици е фантастична, издржлива и лесна за употреба единица за складирање и заштита на сите ваши важни документи! Овие пликови се изработени од податлива, но издржлива пластика и одлика безбедна, затворање на вратоврска со две копчиња за да ги задржите вашите документи на место. Чувајте документи или транспортирајте ги од место до место со излив на светла боја! Заштитете ги вашите документи од гребнатини, свиоци и солзи во секое опкружување. Овие пликови се со големина од 9,75 х 13ин (околу 10 х 13 инчи) и доаѓаат во пакувања од 12. Направете ги вашите документи да се истакнат додека им давате најголема заштита од оштетување со користење на овие цврсти и смело обоени пликови! Големина : 9,75 во х 13во Боја : Фуксија Количина : 12 Боја : Фуксија Розова. Големина : Буква (9,75 х 1,25 х 13 инчи). Количина : 12 по пакување.

Избор на купувачи..