• Неодамнешно
Флеш Мебел Пк. Дарби Серија Летва Назад Орев Дрво Ресторан Стол-Бургундија Винил Седиште
zoom_in

Флеш Мебел Пк. Дарби Серија Летва Назад Орев Дрво Ресторан Стол-Бургундија Винил Седиште

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Понудете класичен, елегантен изглед кога го опремувате вашиот објект со овој богато обоен стол за јадење со ореви. Овој стол ќе направи атрактивен додаток на вашиот ресторан, салон, бар или други места со голем сообраќај. Овој бургундски винил тапациран стол е лесен за чистење, што е важен аспект кога станува збор за бизнис. Овој стол е дизајниран да ги издржи секојдневните строгости во туристичката индустрија, но исто така ќе обезбеди топол и привлечен квалитет во вашиот дом. Издржливата рамка се стабилизира со конструкција на лопатка и тенон. Лизгањата на подот помагаат да се заштитат вашите подови и да се обезбеди непречено лизгање. Овој грациозно стилизиран стол ќе го истакне секој простор во вашиот дом или бизнис. Флеш Мебел 2 Пк. Дарби Серија Летва Назад Орев Дрво Ресторан Стол-Бургундија Винил Седиште. Комплет од 2 Дрвени Столчиња за Јадење. 800 фунти. Капацитет На Тежина. Цврст Дизајн На Грбот. Бургундија Винил Тапациран Седиште. 2.5 " Дебели Пена Поместена Седиште СО Кал 117 Огноотпорни Пена. Цврста Европска Конструкција Од Буково Дрво, Закривена Лента За Поддршка. Конструкција во Стилот на Гнездо И Тенон со засилувања на метални дрвени завртки. Орев Дрво Рамка Заврши. Кат Заштитник Пластични Лизгалки. Дизајниран За Комерцијална Употреба; Погоден За Домашна употреба. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 17,25"W x 20,5" D x 33,5 "H; Големина На Седиштето : 17,25" W x 16,75 "D x 20" H; Големина На Грбот : 17"W x 16" H.

Избор на купувачи..