• Неодамнешно
Централен дебеломер на сопирачката на дискот
zoom_in

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

DEN 3022.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

Избор на купувачи..